GARNIER Saf ve Temiz 3’ü 1 arada

 

garnier

Garnier Saf ve Temiz 3 ü 1 Arada

      GARNIER Saf ve Temiz 3’ü 1 arada Temizleme – Peeling ve Maske uygulaması ile karma ve yağlı ciltler için yağlanma, parlama ve siyah nokta gibi cilt problemleriyle baş edebileceğini vaat eden bir ürün. Aynı zamanda peeling için başka bir ürün, maske ve temizleme için 3 farklı ürün kullanmak yerine tek bir ürün ile ben bunların hepsini yaparım diyor.

      Garnier bu ürünü ilk çıkardığı zamanlar, 3 farklı ürünün yaptığını tek bir ürünle yapabileceğine inanmamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi sonucu, alışveriş yaptığım sırada %50 indirimli bulmuşken de sepete atmış, ön yargımı kırmıştım.

      Peki bu 3 işlemi de tam olarak yerine getiriyor mu? Asıl soru bu… Yağlı bir cilde sahip olan bendeniz genel olarak üründen memnunum. Tanecikli yapısı, içeriğindeki çinko türevi formülü ve beyaz kil barındırması sebebiyle benim beklentimi uzun zamandır karşılamayı başarmış durumda.

garnier-kullanim

Kullanma Talimatı

      Temizleme ve Peeling Özelliği: Makyaj temizleyici ile makyajımı çıkardıktan sonra ürünü ıslak yüzüme dairesel hareketlerle uygulayıp 10 sn kadar bekletip, yıkıyorum. Böylece cildim hem derinlemesine temizlenmiş hem de hafif bir ürünle günlük bir peeling yapmış oluyorum. Cildimi toniklemeye ihtiyaç duymuyorum.Sonrasında günlük bir nemlendirici ile noktalıyorum.

      Maske Özelliği: Ürünü maske olarak da kullanabilirsiniz. Temizlenmiş ve kuru cildinize, uygulayıp 3 dk beklemeniz yeterli olacaktır. Haftada 2-3 kez kullanabilirsiniz. Özellikle sabah uyandığınızda cildinizde yağ birikmiş oluyorsa, maskesini deneyebilirsiniz. Kullandığım ürünler dolayısıyla benim yağ dengem düzene girmeye başladığı için, son aylarda maske olarak kullanmıyorum.

garnierin-dokusu

Garnier dokusu ve pütürcüklü yapısı

      İlk kullandığım günlerde başarılı olacağını beklemiyordum. Uzun vadede benim siyah noktalarımı gözle görülür şekilde azalttı. Özellikle maske özelliği, yeni çıkan sivilceleri kurutmaya yardımcı. Temizleyici özelliği başarılı. Şöyle anlatayım cildimi Garnier ile temizledikten sonra bir pamuk yardımıyla yüzümü toniklediğim zaman, pamukta en ufak bir kir belirtisi yok. Unutmayın ki hiçbir ürün size birkaç hafta da sonuç vermeyecektir. Maske ve peeling özelliğinin hafif olduğunu söylemeliyim. Hafifliğinin de sebebinin günlük peeling yapılabiliyor olması. Her gün yapılan ağır bir peeling cilde zarar verecektir.

      Garnier temizleme, maske ve günlük hafif bir peeling olarak gayet başarılı. Özellikle tatile gittiğim dönemlerde yanımda bir çok ürün götürmek yerine Garnier’ı götürüyorum.  Bittikçe tekrar aldığım ürünler arasında.

      Piyasaya ilk çıktığı günden bu yana fiyatları yükseltmemiş olması uygun fiyatıyla da bütçe dostu 🙂 

Fiyat:10,99 TL

Göz çevresine temastan kaçınınız.

Sevgilerimle…

Leave a Reply